Je tady první přípravný zápas před novou sezonou

Už po dvou dnech tréninku nastoupí dnes v noci Toronto Maple Leafs k prvnímu přípravnému zápasu před novou sezonou 2021-22.

Maple Leafs nastoupí v kombinované sestavě složené z hráčů obou skupin, do kterých trenéři pozvané hráče na kempu rozdělili. Sestava na ranním rozbruslení vypadala následovně:

Bunting – Tavares – Ho-Sang
Mikheyev – Kerfoot – Nylander
Robertson – Amadio – Spezza
Clune – Der-Arguchintsev – Gabriel
Seney

Muzzin – Liljegren
Sandin – Brodie
Král – Hollowell
Hellickson – Biega

V brance začne Michael Hutchinson. V zápase by se měl představit také Ian Scott. Během včerejšího tréninku se zranil brankář Joseph Woll. Ten v předchozích dnech trénoval ve skupině s Michaelem Hutchinsonem a původně se měl dnes večer postavit do branky právě on. Místo něj ovšem bude připravený právě Scott.

V prvním zápase od osudného zápasu číslo jedna jarního playoff se představí kapitán John Tavares.

„Otáčí se to od nervózní energie nebo úzkosti směrem k nadšení. Začínám hrát zase hru, kterou miluji,“ popsal JT své pocity.

Kouč Sheldon Keefe oceňuje práci kapitána týmu a věří, že je připravený jak na návrat po zranění, tak také na to, aby nasměroval tým směrem k dobré sezoně:

„Odvedl obrovské množství práce. Podle toho, co jsem od něj v prvních třech dnech viděl je připravný. Je přichystaný. A také soustředěný jak na svůj návrat tak také na to připravit tým na dobrou sezonu,“ řekl Keefe.

Jako jediný z českých zástupců se představí obránce Filip Král, pro kterého to bude nejspíše jedna z mála příležitostí se ukázat v letošní sezoně v dresu Maple Leafs. S největší pravděpodobností se totiž Král bude stěhovat z kempu hlavního týmu do AHL, kde by měl strávit celou sezonu.

Úvodní vhazování v 1 hodinu po půlnoci našeho času.

Pokračoval také trénink druhé skupiny hráčů. Složení sestavy bylo následující:

Ritchie-Brooks-Marner
Gusev-Kampf-Kase
Semonyov-Douglas-Simmonds
Gogolev-Abramov-Anderson

Rielly-Dermott
Dahlstrom-Holl
Rubins-Menell
Villenueve-Kivihalme

Mrázek, Campbell

Ještě před druhou skupinou hráčů trénoval také Auston Matthews, který už si vyzkoušel i střelbu s pukem. Lídr Toronta dělá opravdu velké pokroky ve svém návratu po operaci zápěstí.

Napsat komentář© Copyright

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

Kontaktní informace

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.