Prostě vyhrajeme

Je to tady opět. Série mezi Torontem Maple Leafs a Tampou Bay čeká dnes večer na ledě Scotiabank Arény rozhodující sedmý zápas. Fanoušci Maple Leafs moc dobře ten pocit sedmého zápasu v posledních sezonách znají. Také hráči vědí, co nás dnes večer čeká.

Víme, co bude. Prostě vyhrajeme!

Maple Leafs hráli v šestém zápase skvěle.

A dnes večer budou hrát zase skvěle.

Tak to prostě bude. O tom není pochyb.

Sedmý zápas série je po dramatickém šestém zápase další šancí Maple Leafs k dokončení práce.

„Skutečně se soustředím pouze na tuto sérii, ale určitě, veškerá práce, kterou jsme vynaložili, abychom se dostali do této série a bojovali o postup nás připravila na to, být v situaci, kdy si budeme mít šanci postoupit, řekl Sheldon Keefe.

„Měli jsme šanci postoupit v minulém zápase. Máme šanci postoupit zítra. Díky vší té práci máme rozhodující zápas v Torontu. V našem týmu je pocit velké sebedůvěry,“ dodal Keefe.

Proč by Maple Leafs měli dnes večer vyhrát? A co za tou sebedůvěrou Maple Leafs stojí?

Nejlepší hráči Toronto jsou opravdu našimi nejlepšími hráči. Každý, kdo nosí na dresu písmeno, každý kdo má smlouvu vyšší než 6,9 milionů dolarů, každý kdo prožil v Torontu všech pět proher v prvním kole v řadě dokázal svou hru pozvednout a je produktivním hráčem.

Při hře pět na pět Maple Leafs přehrávají Tampu s celkovým skóre 12-10.

A jádro pěti klíčových hráčů se ukazuje ve skvělém světle.

„Naši nejlepší hráči v kritických momentech konají a hrají dobře jako tým,“ říká Keefe.

„Ve vyrovnané sérii s posledními dvěma šampiony cítíme, že se naším nejlepším hráčům daří. Stále cítím, že náš tým je velmi bojovný.“

Současná sestava Maple Leafs v éře Austona Matthewse ještě nehrála rozhodující sedmý zápas na domácím ledě. Fanoušci ve Scotiabank Aréně jsou v letošním playoff neuvěřitelní a atmosféra v prvním a pátém zápase dovedla Leafs ke dvěma výhrám.

Tenhle rok je to prostě odlišné od předchozích.

Všichni klíčoví hráči jsou narozdíl od minulých let produktivní. Nechybí nám kapitán John Tavares ani Jake Muzzin jako v loňské sérii s Canadiens. Nemáme žádného potrestaného hráče jako byl Nazem Kadri v sériích proti Bostonu. Maple Leafs jsou připravenějším týmem než v minulých letech.

„V těch zápasech jsme byli mdlý, možná jsme se trochu báli prohrát. Nemusíme se obávat prohrát. Máme skvělý tým,“ řekl dnes ráno William Nylander.

„Rozhodně nám to není nepříjemné, když jdeme do tohoto zápasu. Jsme na to připraveni,“ slíbil Sheldon Keefe.

Předpokládaná sestava Maple Leafs dnes večer:

Bunting – Matthews – Marner
Mikheyev – Tavares – Kerfoot
Nylander – Kampf – Engvall
Spezza – Blackwell – Kaše

Rielly – Lyubushkin
Muzzin – Brodie
Giordano – Holl

V brance Jack Campbell.

Úvodní vhazování v 1 hodinu po půlnoci našeho času.

GO LEAFS GO!!!
#PřipraveniNaDalšíKrok

Napsat komentář© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.