Další přípravný zápas, Leafs hrají s Canadiens

Toronto Maple Leafs hrají třetí přípravný zápas před novou sezonou. Od 1 hodiny v noci nastoupí na domácím ledě proti Montrealu Canadiens.

Zápas bude především zkouškou pro hráče na hraně sestavy. V souvislosti se zraněním kapitána Johna Tavarese se budou kouč Sheldon Keefe soustředit na výkony Pontuse Holmberga v prvním útoku, ale také na hru druhého útoku s Nickem Robertsonem na levém křídle, Alexem Kerfootem na centru a Calle Jarnkrokem na pravém křídle.

Kromě zraněného Tavarese mají potíže také další hráči. Dobrou zprávou ale je to, že Adam Gaudette dnes navzdory zraněnému rameni bruslil na ledě Scotiabank Arény a nezdálo se, že by ho rameno při několika střelách na branku příliš limitovalo. Krtáce trénoval také obránce Jake Muzzin.

Kromě ranního rozbruslení zápasové sestavy se sešli k tréninku také hráči, kteří dnes večer nenastoupí. Mezi nimi také český útočník David Kampf, který z osobních důvodů poslední dva tréninky vynechal.

Pravděpodobná sestava Maple Leafs dnes večer:

Nylander – Holmberg – Malgin
Robertson – Kerfoot – Jarnkrok
McMann – Abruzzese – Steeves
Clifford – Douglas – Anderson

Rielly – Benn
Giordano – Brodie
Dahlstrom – Mete

V brance nastoupí poprvé v dresu Maple Leafs Matt Murray. Odchytat by měl 40 minut. Ve třetí třetině ho vystřídá Erik Kallgren.

Napsat komentář© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.