Ford Performance Centre

Ford Performance Centre je oficiální tréninkové centrum klubu NHL Toronto Maple Leafs a farmářského klubu AHL Toronto Marlies.

Na více než 25 tisících metrech čtverečních se nacházejí tři ledové plochy velikostí odpovídající rozměrům NHL a jedna ledová plocha olympijských rozměrů.

V centru je pro hráče Maple Leafs k dispozici samozřejmě plně vybavená šatna s výřivkami a horkými vanami, posilovna a společenská místnost stejně tak jako kanceláře trenérů a generálního manažera.

Také Toronto Marlies zde mají svou šatnu a zázemí. V budově se dále nachází kanceláře Hockey Canada (kanadského národního svazu) a Hokejové Síně slávy, která sem přestěhovala část archivu a knihovny z hlavní budovy v centru Toronta. Je zde také malý kinosál se 36 sedadly.

Celý komplex se nachází asi 15 km západně od Air Canada Centre ve čtvrti Etobicoke. Stavba byla dokončena na podzim roku 2009 a nahradila původní Lakeshore Lions Arenu.

Napsat komentář© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.