Leafs Nation

Fanoušci Maple Leafs

Toronto Maple Leafs mají jednu z největších základen fanoušků ze všech klubů NHL. Po celém světě fandí Maple Leafs miliony fanoušků a proto se fanoušci Toronta nazývají Leafs Nation.

Na každém zamrzlém rybníku nebo na kterémkoliv dvorku kanadského domu najdete malého fanouška v dresu Maple Leafs jak svou brankou rozhoduje sedmý zápas Finále Stanley Cupu.

Představte si že je sobota 8:30 večer v St. John's na Newfoundlandu, 7 v Torontu, Hamiltonu, Londonu, Sudbary nebo kdekoliv jinde v Ontariu, šest večer v Saskatoonu nebo 4 odpoledne ve Vancouveru. 

Maple Leafs nastupují ke svému zápasu a kromě fanoušků po celé Kanadě sledují Hockey Night In Canada také fanoušci ve střední Evropě, kde je 1 hodina ráno. Nebo fanoušci na západním pobřeží Austrálie, kde je neděle 7 hodin ráno.  

To je ta vášeň, která definuje každého fanouška Maple Leafs.

Někdo by mohl říct, že Maple Leafs mají sedm domácím arén v Kanadě. Ve skutečnosti to je ale mnohem víc po celé NHL a nejenom tam.  

Domácí zápas Toronta Maple Leafs je v Kanadě vždy centrem pozornosti. Ikonické logo Maple Leafs a symbol celého kanadského národa nosí hráči hrdě na své hrudi. A k tomu ten modrobílý dres. Nic víc není třeba. 

Pokud jsi ty fanouškem Maple Leafs tak jsou i tvé děti a je i tvůj pes. 

Sice jsi se nenarodil v Kanadě, ale také jsi fanouškem Maple Leafs. Není důvod fandit někomu jinému. Není jediná věc na světě, která spojuje naše národy, naše komunity a naše rodiny větším duchem než tenhle klub.  

Pokud miuješ Leafs tak nezáleží kdo jsi, nezáleží kde jsi a nezáleží na tom, jak jsi našel cestu stát se fanouškem tohoto týmu. Nikdy nebudeš fandit sám.