Trade Deadline 2013

trade.deadline

Vítejte u letošního vydání NHL Trade Deadline 2013 blogu. Uzávěrka přestupů je letos naplánována na 3. dubna ve 21 hodin středoevropského času.

O všech spekulací s námi můžete diskutovat na našem diskuzním fóru zde a na našem facebookovém profilu zde.


3.4.2013 21:25 Výměna!Maple Leafs získali z Colorada Avalanche obránce Ryana O’Byrnea výměnou za volbu ve 4. kole draftu 2014


3.4.2013 18:05 Infoméně než 3 hodiny do uzávěrky přestupů. Zatím žádný trejd se nekonal. Nejdůležitější zprávou pro fanoušky Maple Leafs je zpráva o Kiprusoff zůstane do konce sezony v Calgary.


3.4.2013 18:00 InfoZprávy z krátkého 45-ti minutového tréninku Maple Leafs.

Nálada v kabině Maple Leafs na dnešním tréninku v MasterCard Centre byla velmi uvolněná. John-Michael Liles si při příchodu zpíval. Cody Franson měl kolem sebe větší hlouček novinářů než James Reimer a žertoval:

„Dnes je Trade Deadline nebo co?

Leo Komarov při dotazu jestli zítra nastoupí proti Flyers řekl, že v to doufám, ale že to je na kouči. Clarke MacArthur při dotazu jestli probíhají nějaké jednání ohledně jeho nové smlouvy s Maple Leafs řekl, že si toho není vědom. Frazer McLaren vynechal trénink kvůli nachlazení.


3.4.2013 17:30 Infopodle reportéra Sportsnetu, který je přítomný přímo v hale Calgary Flames nebude Miikka Kiprusoff akceptovat výměnu do Toronta ani do žádného jiného týmu NHL a měl by zůstat do konce letošní sezony v Calgary Flames


3.4.2013 17:15 Info – kouč Maple Leafs Randy Carlyle se dnes nesetká s médii po tréninku týmu. Všechny informace podá novinářům GM Dave Nonis


3.4.2013 16:50 InfoFrazer McLaren chybí na dnešním ranním tréninku Maple Leafs.


3.4.2013 15:10 Spekulace – Podle TSN to vypadá, že by Kiprusoff mohl souhlasit s výměnou do Toronta. Leafs se nyní zabývají myšlenkou, co bude za rok a následující rok


3.4.2013 11:45 Spekulacekomentátor Don Cherry se vyjádřil ke spekulacím ohledně možné výměna brankáře Calgary Flames Miikky Kiprusoffa na svém twitteru (@CoachsCornerCBC).

„Nechce se mi věřit, že chce Toronto získat Kiprusoffa. Chcete hráče, který řekne, že nikam nepůjde? Skvělý přístup.“

Svým způsobem by to mohlo být varováním pro Kiprusoffa, aby ještě zvážil svůj souhlas s výměnou do Toronta. Brankář Calgary Flames se před několika dny vyjádřil, že pokud bude vyměněn, tak se do nového týmu nedostaví.

„Svým způsobem mu to nemůžete vyčítat. Právě se mu narodilo malé dítě. Byl v Calgary dlouho a myslím, že nepotřebuje na sobě cítit větší tlak právě v tuto chvíli. Jeho úspěšnost zásahů je 86,8%, průměr 3,64 branky na zápas. Těžko věřit, že by ho chtěli.“


3.4.2013 11:00 Info – 10 hodin do konce přestupového období


2.4.2013 23:45 SpekulacePodle analytika TSN Darrena Dregera by měl GM Maple Leafs Dave Nonis mluvit během úterý přímo s brankářem Calgary Flames Miikkou Kiprusoffem o možnosti jeho výměny do týmu Toronta Maple Leafs.

V pondělí dostali Leafs povolení jednat s agentem Miikky Kiprusoffa Larry Kellym a podle zpráv byl hlavním tématem jednání podpis prodloužení Kiprusoffova kontraktu s Maple Leafs.


2.4.2013 18:00 SpekulaceDave Nonis pro deník Toronto Star:

„Nebudeme pouštět hráče kvůli tomu, abychom někdy v budoucnu vychovali nového hráče. Rádi bychom získali jednoho nebo dva nové hráče. Když se nám to nepodaří, tak zůstaneme stát mimo. Vyměnit někoho za volbu v draftu pro nás nedává smysl.“

Nonis také potvrdil, že není nakloněný tomu, poslat pryč hráče, kterým končí po letošní sezoně smlouva. Aniž by někoho jmenoval, tak je jasné, že mluvil například o Tylerovi Bozakovi a Clarke MacArthurovi.

Podle reportéra Toronto Star Kevina McGrana by Leafs mohli usilovat o jednoho z brankářů Joey MacDonalda nebo Scotta Clemmensena. Oba dva brankáři již v minulosti za Maple Leafs chytali.


2.4.2013 8:00 InfoToronto Maple Leafs dostali svolení od klubu Calgary Flames k jednání s agentem finského brankáře Miikky Kiprusoffa ohledně jeho možné výměny do Toronta.

Kiprusoff má ve smlouvě no-trade klauzuli zabraňující výměně bez jeho svolení.


2.4.2013 0:00 InfoMaple Leafs (20-12-4) mají před trade deadline tři dny volna. Poslední tři zápasy Toronto vyhrálo a v posledních osmi zápasech si Leafs připsali alespoň bod.

Před pondělními zápasy jsou Maple Leafs na šestém místě Východní konference se 44 body. Pátá Ottawa má také 44 bodů, ale o jeden zápas odehráno méně.

Maple Leafs mají náskok devíti bodů na osmé NY Rangers, kteří mají odehráno o dva zápasy méně než Toronto.


1.4.2013 9:30 InfoGM Maple Leafs Dave Nonis podle Stevea Simmonse z deníku Toronto Sun zatím nepřipravuje žádnou výměnu před letošní uzávěrkou přestupů. To se ovšem může za několik dní změnit.

I přes výborné výkony Jamese Reimera se v Torontu stále spekuluje o výměně Roberta Luonga z Vancouveru Canucks. Leafs by také mohli mít zájem o top-four obránce a centra.


27.3.2013 15:00 Spekulace – mají Maple Leafs zájem o brankáře Calgary Flames Miikku Kiprusoffa? Podle analytika TSN Darrena Dregera ano a pokud bude Kiprusoff dostupný, tak se Leafs podle Dregera poptají na jeho cenu.


27.3.2013 14:00 Info – Toronto Maple Leafs mají na své soupisce kromě Tima Connollyho, který hraje v současné době v AHL v dresu Toronta Marlies pět hráčů, kteří se po této sezoně stanou nechráněnými volnými agenty – útočníky Clarke MacArthura, Tylera Bozaka, Coltona Orra, Ryana Hamiltona a obránce Mike Kostku.


15.3.2013 Výměna! – odchází útočník David Steckel do Anaheimu Ducks výměnou za útočníka Ryana Lascha a volbu v sedmém kole draftu 2014. Více zde.


14.3.2013 Výměna! – GM Maple Leafs Dave Nonis vyměnil útočníka Nicolase Deschampse z Toronta Marlies z nižší soutěže AHL do Washingtonu Capitals za obránce Kevina Marshalla.


4.3.2013 Výměna! – Necelý měsíc před letošní uzávěrkou přestupů odchází útočník Mike Brown do Edmontonu Oilers výměnou za podmíněnou volbu ve čtvrtém kole draftu 2014. Více zde.

Napsat komentář© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.