Trade Deadline 2014

banner

Vítejte u letošního vydání blogu NHL Trade Deadline 2014. Uzávěrka přestupů je letos naplánována na 3. března ve 21 hodin středoevropského času.

O všech spekulací s námi můžete diskutovat na našem facebookovém profilu zde.


5.3.2014 Info – Trade Deadline 2014 skončila. Poprvé od roku 2006 neprovedli Toronto Maple Leafs v posledních dnech a momentech před uzávěrkou přestupů žádnou výměnu.


5.3.2014 Info – Analytik stanice TSN Darren Dreger na svém twitteru @DarrenDreger uvedl, že pokud se během dnešního dne Dave Nonis o něco pokusí, tak to bude mít buďto velký význam. Nebo z toho nic nebude. Podle Dregera jsou všechny spekulace ohledně Gardinera nebo Kadriho liché.


3.3.2014 Info – Fraser McLaren byl umístěn na waiver list. Důvodem je uvolnění peněz pod platovým stropem před středeční uzávěrkou přestupů.

Nick Kypreos:

„Nevim, jestli bude Gardiner během následujících dvou dnů vyměněn nebo ne, ale nemyslim si, že má před sebou dlouhotrvající budoucnost pod vedením Carlyla.“


3.3.2014 InfoMaple Leafs (32-22-8) hrají dnes večer na domácím ledě poslední zápas před Trade Deadline proti Columbusu Blue Jackets. V den uzávěrky přestupů hrají Maple Leafs zápas na ledě NY Rangers.

Před pondělními zápasy jsou Maple Leafs na pátém místě Východní konferenci se 72 body. Divizní soupeř Tampa Bay Lightning je čtvrtá se 73 body a Montreal Canadiens třetí se 75 body.

Na 9. Washington mají Maple Leafs náskok čtyř bodů se stejným počtem odehraných zápasů (62).


3.3.2014 Info – Současný Cap space Maple Leafs je $2.5-million US.


3.3.2014 Info – chráněnými volnými hráči na soupisce Maple Leafs jsou: obránci Cody Franson, Jake Gardiner, útočník Peter Holland a brankář James Reimer.


3.3.2014 Info – Toronto Maple Leafs mají na své soupisce 7 hráčů, kteří se po této sezoně stanou nechráněnými volnými agenty – útočníky Davea Bollanda, Nikolaie Kulemina, Jay McClementa, Masona Raymonda, Troye Bodieho, Trevora Smithe a obránce Paula Rangera.


3.3.2014 Info – Předchozí výměny hráčů Maple Leafs v letošní sezoně:

Toronto -> Edmonton – D-Mark Fraser
Edmonton -> Toronto – F-Teemu Hartikainen, F-Cam Abney
———————————————————————–
Toronto -> Los Angeles – F-Andrew Crescenzi
Los Angeles -> Toronto – F-Brandon Kozun
———————————————————————–
Toronto -> Carolina – D-John-Michael Liles, D-Dennis Robertson
Carolina -> Toronto – D-Tim Gleason
———————————————————————–
Toronto -> Anaheim – D-Jesse Blacker + volba ve 2. a v 7. kole 2014
Anaheim -> Toronto – F-Peter Holland, F-Brad Staubitz

Napsat komentář© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.