Trade Deadline 2019

Vítejte u livestreamu Trade Deadline 2019

Uzávěrka přestupů se blíží a my Vás budeme na této stránce informovat o všech spekulacích a případných výměnách hráčů Maple Leafs. V letošní sezoně připadá uzávěrka přestupů na pondělí 25. února 2019. Přesně ve 21 hodin středoevropského času se uzavřou soupisky všech týmu NHL.

O všech spekulací s námi můžete diskutovat také na našem facebookovém profilu zde.


21.2. 2019 Spekulace – Toronto má podle novináře Larryho Brookse z deníku New York Post zájem o útočníka Chrise Kreidera z New York Rangers.

GM Rangers Jeff Gorton ovšem k výměně svého útočníka řekl, že by ke směně svolil v případě „nabídky, kterou by nemohl odmítnout“.

Sedmadvacetiletý Kreider vstřelil 59 zápasech letošní sezoně 24 branek a přidal 44 asistencí a sezonu má rozjetou na nejlepší výsledek v kariéře. Jeho smlouva s cap hitem 4,625 milionů dolarů má platnost ještě na příští sezonu. Jeho smlouva zároveň obsahuje seznam 11 týmů, do kterých nechce být vyměněný.


20.2. 2019 InfoPodle komentátora Pierre LeBruna měli Maple Leafs dva své zástupce v úterý na domácím zápase Caroliny Hurricanes a New Yorku Rangers. Jedním z nich byl údajně asistent GM Laurence Gilman.

Carolina je dlouhodobě zástupci Maple Leafs sledována. Nyní se zdá, že se Leafs zajímají také o možné hráče Rangers.


13.2. 2019 Info – Toronto podle Elliotte Friedmana ze Sportsnetu neuvažuje o výměně defenzivních talentů Timothyho Liljegrena a Rasmuse Sandina.

Pro Maple Leafs zároveň nepřipadá v úvahu ani výměna budoucích výběrů v prvním kole draftu 2020 nebo 2021.


8.2. 2019 SpekulaceJsou Maple Leafs ve hře o centra Detroitu Red Wings Luke Glendeninga? Devětadvacetiletý hráč patří s platem 1,8 milionů dolarů mezi vhodné kandidáty pro týmy s napjatým platovým stropem.

Maple Leafs mají v posledních dvou letech zkušenosti s posílením čtvrtého útoku hráči jako byl Brian Boyle v roce 2017 a Tomáš Plekanec v minulé sezoně. Cenou byla pokaždé volba ve druhém kole. V loňském roce byla pozice v draftu doplněna ještě dvěma hráči z AHL. Pokud by se Leafs vzdali své volby ve druhém kole, byla by první volba Maple Leafs v draftu 2019 až ve třetím kole.


8.2. 2019 SpekulaceDalší spekulace, které se dotýkají Maple Leafs se točí kolem útočníka Philadelphie Flyers Wayne Simmondse. Simmondsovi končí po letošní sezoně smlouva na 3,975 milionů dolarů a mohl by posílit trápící se Toronto na přesilových hrách.

Podle Steve Simmonse z deníku Torontu Sun patří Maple Leafs společně s Tampou Bay o největší zájemce o Simmondsovy služby.


8.2. 2019 SpekulaceMaple Leafs údajně stále jednají s Carolinou Hurricanes o možnosti výměny. Asistent GM Maple Leafs Laurence Gilman byl viděn ve čtvrtek na zápase Caroliny v Buffalu. Bylo to už podruhé v několika posledních týdnech, kdy byl Gilman na zápase Caroliny.

Toronto by mohlo mít stále zájem o pravorukého obránce, případně o power forwarda jakým je například Micheal Ferland. Šestadvacetiletému útočníkovi končí po letošní sezoně smlouva na 1,75 milionů dolarů a zdá se, že by mohl být jedním z hráčů, kteří jsou z Caroliny na odchodu. Tím dalším by pak mohl být například obránce Dougie Hamilton, který má ovšem před sebou ještě dva roky smlouvy s cap hitem 5,75 milionů dolarů a v tento moment na něj Maple Leafs nemají dostatek prostoru.


8.2. 2019 Info – Seznam hráčů ze současné sestavy, kteří se po této sezoně stanou chráněnými volnými agenty – útočníci Mitch MarnerKasperi KapanenAndreas JohnssonGabriel GagnéMichael Carcone, obránci Igor Ozhiganov, Andreas BorgmanJordan Subban a brankáři Garret Sparks Eaton McAdam


8.2. 2019 Info – Seznam hráčů ze současné sestavy, kteří se po této sezoně stanou nechráněnými volnými agenty – útočníci Par LindholmTyler EnnisChris MuellerJosn Jooris, obránci Jake GardinerRon HainseyMartin MarincinVincent LoVerdeSteve Oleksy a brankář Michael Hutchinson


5.2. 2019 InfoMaple Leafs se dohodli s útočníkem Austonem Matthewsem na nové pětileté smlouvě v hodnotě 58,15 milionů dolarů. Roční cap hit jeho smlouvy činí 11 630 000 dolarů. Nová smlouva Austona Matthewse začne platit se začátkem sezony 2019-20.


Výměny před Trade Deadline:

28.1. 2019 – Toronto získalo posilu do obrany. Z Los Angeles přichází obránce Jake Muzzin výměnou za útočníka Carla Grundstroma, obránce Seana Durziho a volbu v 1. kole draftu 2019.
Los Angele -> Toronto – Jake Muzzin
Toronto -> Los Angeles – Carl Grundstrom, Sean Durzi, volba v 1. kole draftu 2019

11.1. 2019 – Výměnou z Ottawy Senators přichází útočník Gabriel Gagne. Do Ottawy odchází útočník Morgan Klimchuk.
Ottawa -> Toronto – Gabriel Gagne
Toronto -> Ottawa – Morgan Klimchuk

29.12. 2018 – Maple Leafs řeší krizi s brankáři výměnou Michaela Hutchinsona z Floridy Panthers za volbu v 5. kole draftu 2020.
Florida -> Toronto – Michaela Hutchinson
Toronto -> Florida – volba v 5. kole draftu 2020

10.12. 2018 – Další výměna týkající se hráčů AHL. Do Toronta přichází z Anaheimu Ducks obránce Steve Oleksy výměnou za útočníka Adama Cracknella.
Anaheim -> Toronto – Steve Oleksy
Toronto -> Anaheim – Adam Cracknell

3.12. 2018 – útočník Josh Leivo byl vyměněný do Vancouveru Canucks za útočníka Michaela Carconeho.
Toronto -> Vancouver – Josh Leivo
Vancouver -> Toronto – Michael Carcone

1.12. 2018 – Maple Leafs se na poslední chvíli domluvili s útočníkem Williamem Nylanderem na nové smlouvě. Těsně před uplynutím lhůty do které musel Nylander podepsat novou smlouvu jinak by v letošní sezoně nemohl v NHL nastoupit podepsali obě strany šestiletou smlouvu na 45 milionů dolarů.

27.11. 2018 – Obránce Toronta Marlies v AHL Andrew Nielsen byl vyměný do Calgary Flames za útočníka Morgana Klimchuka.
Toronto -> Calgary – Andrew Nielsen
Calgary -> Toronto – Morgan Klimchuk

2.10. 2018 – Maple Leafs ztrácejí z waiver listu dva brankáře. Curtise McElhinneyho si z waiver listu stáhla Carolina Hurricanes. Calvina Pickarda si vybralaPhiladelphia Flyers.
Toronto -> Carolina – Curtis McElhinney
Toronto -> Philadelphia – Calvin Pickard

1.10. 2018 – Toronto vyměnilo obránce Connora Carricka do Dallasu Stars za podmíněnou volbu v 7. kolem draftu 2019.
Toronto -> Dallas – Connor Carrick
Dallas -> Toronto – podmíněná volba v 7. kole draftu 2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *